Březnová cesta na Dálný východ

7. 4. 2011

Již podruhé se manažerské vedení Tilaku vydalo na Dálný východ, do Japonska. Cesta za obchodními partnery měla mezipřistání v Dubaji, po více než patnácti hodinách byla završena v Osace.

  Tentokrát veškerá jednání a neformální výlety probíhaly v Kjótu a okolních oblastech na jihozápadním pobřeží největšího japonského ostrova Honšú. První zpráva o přírodní katastrofě, která postihla tento ostrov, mířila z Evropy od našich blízkých. Teprve později jsme se dozvěděli o situaci z místních zdrojů. Navzdory živelné pohromě a jejím důsledkům, se mise vydařila. Produkty značky Tilak se v této velmoci staly módní značkou. Zákazníci si je vybírají ve špičkových buticích, nikoliv v outdoorových prodejnách, jak jsme tomu zvyklí u nás. Japonsko se díky čtyřem desítkám prodejen s výrobky Tilaku řadí mezi nejvýznamnější exportní zemi. Oblečení s červeným Tilakem zde patří k nedražším produktům svého druhu. V samotném Kjótu se nachází tři obchody s českým outdoorovým oblečením. Kjóto bylo v historii Japonska hlavním městem. Zachovala se zde řada pamětihodností a starých domů. Díky svému kulturnímu významu je ušetřili Američané během 2. světové války před svržením atomové bomby. Zachovala se tak jedna z největších japonských pamětihodností dodnes.

Výlet na horu Mt. Hiai

Chrámový komplex na posvátné hoře Mt.Hiai

Prezentace našich výrobků v japonském stylu: Prodejna Journal Standard - Tokyo

Nejkrásnější okamžiky každého dne

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.SouhlasímDalší informace