Lezecké závody Betonový muž/žena

26. 5. 2011

Zveme vás na zajímavou akci v Brně. V sobotu 11.6. 2011 pořádá Klajda na Lezecké stěně Olympia osmihodinový lezecký závod v kategoriích muži, ženy a smíšené páry.

  Závod je koncipován tak, aby šanci vyhrát měli nejen „desítkoví“ bouchači. Cílem je vylézt během osmi hodin co nejvíc bodovaných cest a získat ve výsledném součtu nejvíce bodů. Správná taktika bude rozhodovat více než Váš nejtěžší přelezený PP. Všichni závodníci mají během závodu občerstvení zdarma. Neváhejte s přihlášením, v rámci bezpečnosti je počet závodních dvojic omezen na 10 v každé kategorii. Na závěr závodu proběhne slosování všech zúčastněných dvojic. Vybraná dvojice obdrží permici zdarma. Po soutěži následuje afterparty. Registrace a prezentace závodníků: od 8:00 - 10:00 hodin Začátek a konec závodu: od 10:00 - 18:00 hodin Partnery závodu jsou Beal, Tilak, GSI Outdoors, Asolo, Olympia. Oficiální stránky akce a registrace:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.SouhlasímDalší informace