Ocenění pro bundu Evolution

24. 10. 2014

Skvělé zprávy! Nová verze špičkové bundy Evolution získala ocenění Hanibal Czech Outdoor Award 2014.

Firma Hanibal svým širokým záběrem aktivit, nápadů a inovací zdaleka přesahuje běžný outdoorový obchod. Letos nás potěšili udílením cen pro české outdoorové firmy a výrobce.

"Dlouhou dobu jsme přemýšleli, jak světu připomenout, že Česko je outdoorová velmoc. A jelikož v Hanibalu často spoléháme na české firmy a výrobky, rozhodli jsme se uvést v život projekt, který jsme nazvali HANIBAL CZECH OUTDOOR AWARDS. Pojďte se s námi podívat, jak vypadal nultý ročník! Jak už jsme napsali, rozhodli jsme se, že chceme světu připomenout, že je Česko outdoorovou velmocí. A nejen světu, ale i všem v Česku, protože mnozí možná nevědí, že právě ta bunda, co ji mají tak rádi, byla vyrobená v Česku, firmou s bohatou tradicí a historií. V nultém ročníku jsme vybrali a ocenily produkty jedenácti Českých firem, které jsou buď české a v česku i vyrábí, nebo zde alespoň mají svou historii a význam. Rozhodně jsme neobsáhli všechny české firmy a počítáme s tím, že v dalším ročníku se jejich seznam rozroste!"

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.SouhlasímDalší informace