Pavel Paloncý je novým členem v Tilak team

30. 3. 2016 Pavel Paloncý (o autorovi)

Od jara 2016 se do našeho ambasadorského týmu přidává také, dobrodruh a ultravytrvalec Pavel Paloncý.

Máme v Tilak teamu novou posilu! Je to dobrodruh, vytrvalec a extrémní sportovec Pavel Paloncý. Věnuje především horským ultraběhům, orientačnímu běhu, horskému kolu, rogainingu nebo nejlépe všemu dohromady – závodům v adventure race, multisportu a různým přírodním vícebojům.

Nepůjde jen o běžnou, jednostranou, materiální podporu. Rozhodli jsme se spojit síly a zkušenosti. Chceme spojit Pavlovi zkušenosti s horskými ultraběhy a adventure race s našimi zkušenostmi s výrobou outdoorového oblečení a vyvinout tak řadu oblečení, která bude perfektní pro rychlý pohyb v horách "Light and fast". Určitě se máte na co těšit.

Přejeme Pavlovi úspěšnou sezónu v Adventure race i ultrabězích, ze kterými cestuje po celém světě a těšíme se na další spolupráci.

Stinger

Stinger

Velmi lehká bunda z materiálu GORE-TEX® Active. Model je určen k rychlým, relativně krátkodobým a přitom pohybově náročným aktivitám jako jsou běh, cyklistika, trail running či skialpinismus.

Detail produktu

Mohlo by vás také zajímat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.SouhlasímDalší informace