Slalomáři na olympijské trati v Riu

11. 1. 2016

Ahoj všem příznivcům sportu, jsme sportovci vodního slalomu konkrétně v kategorii deblkanoe/singlkanoe. V roce 2015 se nám podařilo na MS v Londýně vybojovat místo na OH pro náš stát.

Díky našemu umístění jsme dostali možnost vyrazit omrknout prostředí nastávajících olympijských her už v těchto dnech.

Sportoviště pro vodní slalom se nachází přibližně 60 km od centra brazilského města Rio de Janeiro. Areál pro olympijské sporty, kde leží i náš kanál, budu hostit sporty BMX, MTB cross country, Vodní slalom a pozemní hokej.

Měli jsme možnost se po areálu porozhlédnout. Naší prioritou bylo vyzkoušet si závodní atmosféru na OH trati. Konal se tam před-olympijský závod a tedy zatěžkávací zkouška celého prostředí.

V závodě se nám podařilo vybojovat 5. místo. Michal Jáně obsadil 6. místo.

(http://www.ceskatelevize.cz/porady/10321897020-olympijsky-magazin/215471290290048/)

V Riu jsme strávili čtrnáct dní. Měli jsme možnost okusit pravý život v Brazílii. Zpočátku jsme měli rozčarované pocity, ale postupem jsme dost otupěli a na prostředí si zvykli. Jednoznačně si vezeme zpět hodně zajímavých zážitků. Brazílie opravdu není uplně bezpečné místo. Bohužel těchto nepříjemných zážitků taky pár máme.

Svalbard Outlet

Svalbard Outlet

Bunda s kapucí z dvouvrstvého japonského membránového materiálu PERTEX Shield+ zateplená syntetickým rounem Climashield® Apex.

Detail produktu

Mohlo by vás také zajímat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.SouhlasímDalší informace