Tilak na Lysé 2014

6. 8. 2014 Luděk Žákovský, Tilak

O víkendu proběhl 2. ročník prezentační akce „Tilak na Lysé“. Královna Beskyd nám dopřála krásné letní počasí a slunečními paprsky se celý víkend rozhodně nešetřilo.

Celou sobotu a neděli jste měli možnost přihlásit se přímo na vrcholu Lysé hory do slosování o poukaz v hodnotě 3000kč na nákup v naší ostravské prodejně. K vidění byl také komplet pro Horskou službu České republiky, kterým budou od letošní zimy vybaveni všichni záchranáři, kteří na českých horách dohlíží na vaše bezpečí. Mimo tento komplet jsme také představili nové kousky z kolekce podzim/zima 14/15. Nejvíc se vám jednoznačně líbil kompletně přepracovaný model Evolution z nového materiálu Gore-tex PRO druhé generace a úplná novinka pro dámy – bunda Storm lady z třívrstvého Gore-texu, která krásně sedí a hodí se jak na většinu outdoorových aktivit, tak na nošení ve městě. Obě novinky budou k dispozici na přelomu září a října. Bez povšimnutí nezůstaly ani nově přepracované kalhoty Crux, které si mj. do své výbavy vybrala i výše zmíněná Horská služba ČR. Proběhla také předpremiéra zbrusu nového katalogu, který oficiálně představíme na začátku září. Protože výstup na Lysou horu patří mezi ty náročnější, mnozí ocenili energetickou vzpruhu ve formě výborné kávy z trutnovské pražírny Volkafe , kterou jsme rozdávali zdarma všem příchozím.

Pokud jste setkání na Lysé hoře propásli, nebo nás chce znovu navštívit, rádi vás uvidíme v našem stanu na akci Outdoorová Ostrava, která proběhne 27.9.2014 v ostravské Nové Karolíně v rámci Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další taková setkání.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.SouhlasímDalší informace