ZÁCHRANÁŘI Z HORSKÉ SLUŽBY ZVOLILI TILAK
Tilak a Horská služba ČR. Dva pojmy, které patří nerozdílně k sobě. Ptáte se proč? Oba reprezentují to nejlepší ve svých oblastech působení.

Horská služba ČR zachraňuje v oblečení Tilak

Posláním záchranářů z HS je pomáhat všem, kteří se na horách dostanou do úzkých. Záchranáři z HS jsou prvotřídní čeští profesionálové, kteří ale ke svému náročnému povolání potřebují i náležité vybavení. A proto je zde Tilak, česká rodinná firma vyrábějící v Šumperku a zároveň absolutní špička na poli outdoorového oblečení.

Materiál a technologie

Přísným zadávacím kritériím pro nové výběrové řízení na vybavení členů HS vyhověl pouze Tilak. A není se co divit. Tilak je výjimečný nejen tím, že jeho oblečení vyrábí zkušené české švadleny, ale zejména používá unikátní výrobní technologie a v neposlední řadě i unikátní materiály. Z nich stojí za zmínku zejména dnes již legendární membránový materiál GORE-TEX® s více jak 35letou tradicí. Tilak je jediná česká outdoorová firma, která smí z materiálu GORE-TEX® vyrábět a takto označené výrobky také prodávat.

„Jsem si jist, že umíme nabídnout Horské službě ČR prvotřídní vybavení a nadstandardní servis. Veškeré vybavení bylo vyrobeno v Šumperku, kde jsme schopni realizovat i servis a opravy. Vždycky jsem byl přesvědčen, že by Horská služba České republiky měla chodit v českých výrobcích. I holky v dílně jsou pyšné, když vidí chlapy někde na horách nebo v televizi a říkají si – tak tuhle bundu jsem šila já…,“

říká zakladatel a majitel firmy Tilak Roman Kamler.

Celý článek ›

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.SouhlasímDalší informace