Karlovský & Jáně: První místo na MČR i na českém poháru

11. 9. 2017 Slalomáři Karlovský - Jáně (o autorovi)

Český pohár za námi. Pro letošní rok si vezeme jedničku z Mistrovství České republiky a další jedničku z celkového pořadí Českého poháru.

Kanoistická sezóna startuje na jaře Českým pohárem. Ten se skláda ze série osmi závodů. První čtyři závody jsou nominační a rozhodují o reprezentační účasti na MS, ME a série SP. Jeden závod z těchto osmi Českého poháru je veden jako MČR, který býva z pravidla v období prázdnin. 

Letošní rok se nám zadařilo a získali jsme poprvé v naší sportovní kariéře titul Mistrů České republiky.  Po letitém boji se nam podařilo zvítězit. Bereme to jako velký úspěch. Právě tento titul nám chyběl do kompletní sbírky. Máme žákovský, juniorský, do 23 let a konečně i ten seniorský titul. 

V celé sérii Českého poháru jsme dokázali zvítězit v šesti závodech. Po dvouleté odmlce jsme opět ve vedení. 

 

Ačkoliv nám závod Českeho poháru a MČR přináší obrovskou radost, tak to není pro nás priorita. Momentálně se připravujeme na Mistrovství světa, které se uskuteční na konci září ve francouzském Pau. Tam chceme bojovat o co nejlepší výsledek a zúročit tvrdou práci.

Děkujeme Tilak a. s. za letitou přízeň a hlavně za bundy Odin, které nás drží nad vodou :) 

Odin

Odin

Anorak klasického střihu vyrobený z unikátního bavlněného materiálu Ventile®. Jedná se o 100% přírodní, vysoce voděodolný materiál, před-chůdce dnešních nepromokavých membránových textilií. Na rozdíl od nich nešustí.

Detail produktu

Mohlo by vás také zajímat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.SouhlasímDalší informace