Tilak partnerem projektu Ve stopě predátora

1. 7. 2016

Již potřetí vyráží wildlife fotograf Petr Slavík a filmař Petr Kašpar na cesty, aby vytvořili další díl filmové série Ve stopě predátora. Po brazilském Pantanalu a horké Kalahari se filmový štáb, který dále tvoří kameraman Ondřej Hošek a fotografka Magdal

V kazachstánských horách žije medvěd plavý, ale hlavně predátor, který je v přírodě takřka nezahlédnutelný – Irbis, neboli levhart sněžný. Bude filmařům přát štěstí? Podaří se během krátké doby oba predátory natočit? Štáb čeká náročná cesta do hor. Dlouhé přesuny v koňských sedlech i treky s veškerým filmařským vybavením. Aby bylo vše v suchu, je tým vybaven oblečením od Tilaku.
Zajímavé je, že zajištění českému štábu poskytuje slavný kazachstánský horolezec Kazbek Valiev Shakimovich, který v roce 1982 vystoupil s první ruskou expedicí na Mt. Everest, v roce 1988 na Dhaulagiri a o rok později na Kanchenjungu.

Evolution

Evolution

Klenot firmy vybroušený mnoha lety vývoje a zkušeností týmu spolupracovníků. Špičková horolezecká bunda z robustního třívrstvého materiálu GORE-TEX® Pro.

Detail produktu

Mohlo by vás také zajímat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.SouhlasímDalší informace